Термомодернізація школи

Изображение_012

Розпочалися ремонтні роботи по заміні вікон на фасаді школи. Наш навчальний заклад є учасником заходів з термомодернізації, які проводить міськвиконком. Роботи виконує ПП «УКРБУДЦЕНТР» (директор Слабенко К.П.). Склопакети будуть встановлені у навчальних кабінетах, актовій залі, бібліотеці та адміністративних приміщеннях.

Шкільна громада декілька років клопотала перед міською владою з цього питання і нарешті воно почалося вирішуватися. Учні та вчителі розробили проект по термомодернізації шкільної будівлі і з успіхом захистили його на Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту наукових робіт Малої академії наук. В цьому році у межах Всеукраїнського проекту «ШКОЛА ЕНЕРГІЇ 2.0» був проведений моніторинг по збереженню теплової енергії, за підсумками якого було встановлено, що заміна вікон зберігає тепло на 30 відсотків.

Ми сподіваємося, що у найближчий час будуть замінені всі вікна, що дасть можливість збільшити економію теплової енергії.