Схиляємо голови

160227g

Сьогодні весь світ вшановує пам’ять жертв Голокосту. У рекреації другого поверху школи, учні та вчителі провели  акцію «Свіча Голокосту не згасне» та хвилиною мовчання згадали жертв хвилі терору проти єврейського населення під час ІІ Світової війни. Члени гуртка «Юні музеєзнавці» (керівник Парначова Н.В.)  розповіли про трагедію «Бабиного Яру» та його жертв учням 7-8 класів. Вчителі історії провели урок-реквієм «Ціна чужої війни», про  трагедію Голокосту, для учнів 10-х класів.

До відома: Голоко́ст (від англ. the Holocaust, з дав.-гр. ὁλοκαύστος — «всеспалення») — переслідування і масове знищення євреїв і циган у Німеччині під час Другої світової війни; систематичне переслідування і знищення європейських євреїв і циган нацистською Німеччиною і колабораціоністами протягом 1933 — 1945 років; геноцид єврейського народу в часи Другої світової війни, внаслідок якого загинуло до 6 мільйонів осіб.

big-babijar14 dsc_3601 dsc_3610