Свято “Прощання з Буквариком” у 1-Б класі

Непомітно, мов на крилах, пролітає 2009-2010 навчальний рік.

Особливо запам’ятається він першокласникам, адже це перший рік їх навчання в школі. А саме цими сонячними днями квітня, учні 1Б класу закінчили вивчати літери, навчилися всі читати й писати, і на ознаменування цієї події разом із класоводом Могильною Тетяною Миколаївною відсвяткували своє перше шкільне свято “Прощання з Буквариком”.

Всі учні 1Б класу старанно готувалися до цієї події, а допомагали їм у підготовці і проведенні свята учні 7-А класу, які предстали перед першокласниками у ролі казкових героїв та “живих” підручників.

На все життя запам’ятається маленьким першокласникам цей день, адже їх перше свято було таким цікавим і веселим; звучали жарти, вірші і пісні.

Ще раз вітаємо всіх першокласників зі святом. Бажаємо їм у майбутньому відмінних успіхів у навчанні.

th_01.jpgth_07.jpgth_13.jpg

th_04.jpgth_02.jpgth_03.jpg