Свято останнього дзвоника

Сьогодні пролунав останній дзвоник для учнів всіх шкіл України. З самого ранку радісні, веселі учні нашої школи з букетами чарівних весняних квітів поспішали на свято, щоб попрощатися із школою на цілих три літніх місяці.

У цьому році школу закінчили 40 випускників. Під звуки чарівного вальсу та нескінченні оплески учнів, батьків та вчителів вони урочистим кроком з’явилися на лінійці разом з класними керівниками Олександром Юрійовичем Сотуленком, Світланою Миколаївною Чубсою та першими вчителями Надією Анатоліївною Шевченко, Світланою Петрівною Остапенко та Світланою Михайлівною Мотренко.

Директор школи Тетяна Єгорівна Ткаченко вручила нагороди переможцям загальношкільних конкурсів “Клас року” та “Учень року”, ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, І, ІІ та ІІІ етапів конкурсу-захисту наукових робіт МАН, міських, обласних, Всеукраїнських, міжнародних конкурсів, відмінникам навчання.

З найкращими побажаннями до випускників звернулися гості: заступник міського голови Павло Миколайович Карась, начальник служби у справах дітей Черкаської облдержадміністрації Оксана Іванівна Покотілова, заступник директора департаменту освіти та гуманітарної політики Тетяна Геннадіївна Яровенко. До випускників з напутнім словом звернулися перші вчителі Світлана Петрівна Остапенко та Світлана Михайлівна Мотренко.

Батьки подякували всьому педагогічному колективу запашним короваєм. Від імені випускників виступила переможець Всеукраїнського етапу МАН, лауреат численних конкурсів та фестивалів Юлія Когут.

На святі звучали чудові пісні у виконанні Лілії Шевченко та Анастасії Білоус. Випускники школи подарували всім присутнім чудовий вальс.

Наприкінці свята багаторазові переможці міських. обласних, Всеукраїнських олімпіад, конкурсів та фестивалів, випускники школи Юлія Когут, Богдан Ковтун, Софія Єрмолаєва та Владислав Негрій дали останній дзвінок 2012-2013 навчального року.

Дорогі друзі! Бажаємо вам за літні канікули набратися сил, наснаги і розпочати новий навчальний рік з бажанням пізнати більше і бути справжніми патріотами рідної школи.

th_Изображение 007.jpg

th_DSC00552.JPG.jpg