Свято весни

renjr

Найщиріші вітання отримує жіноцтво напередодні весняного свята. Вітальний концертом розпочався сьогоднішній день. Учасники клубу «Вектор» дарували святковий настрій, провівши акцію «Солодкий подарунок». За сприяння вчителя образотворчого мистецтва Плахотньої Г.Л., у рекреації другого поверху розмістили виставку листівок учнів 5-7 класів. Про витоки свята з учнями 4-А класу спілкувалися соціальний педагог Харченко Я.Ю. Учні 9-А класу переглянули та обговорили фільм про права жінок. Представники 10-х класів під час круглого столу дискутували про гендерну рівність.
Завдяки кропіткій роботі та креативності батьківської громади перших класів, у фойє школи створена тематична фотозона, в якій кожен бажаючий може зупинити мить та сфотографуватися на згадку.