Свято спорту

у-куток

Шкільна родина вшанувала спортсменів – шкільний спортивний олімп.

Свято спорту – це церемонія нагородження найкращих спортсменів , які у цьому навчальному році прославили нашу школу та принесли нам не одну перемогу.

На святі були присутні всі учасники різноманітних спортивних змагань, представники спортивно-туристичних секторів класів та всі бажаючі.

Присутні згадали всі найвизначніші спортивні події, які відбувались протягом навчального року – це і Малі олімпійські ігри, шкільні змагання з футболу, піонерболу, шахів, настільного тенісу, військово-спортивні змагання «Зірниця» та «А ну-мо, хлопці!», веселі старти та козацькі розваги, які входили до шкільної спартакіади, участь у міських спортивних змаганнях.

Шкільні подяки спортсменам-переможцям вручив голова спортивно-туристичного комітету шкільного парламенту, випускник 11-А класу Микола Бєляєв.

За ініціативи шкільного парламенту була започаткована традиція про вручення перехідного Кубку року «За спортивні досягнення». Тож, за результатами цього навчального року за вагомий внесок у спортивне життя школи вперше цей кубок отримали учні 10-А класу.

Щоб завоювати спортивну нагороду, треба докласти немало зусиль, важко працювати, бути наполегливим. І нехай до олімпійських рекордів нам ще далеко, але у кожного є своя олімпійська висота, своя олімпійська сходинка. І головне – вірити у свої сили, мати велике бажання досягти успіху.

Але найголовніша  винагорода – це здоров’я, яке дає  спорт. Спорт виховує, дисциплінує, формує почуття команди.

Бажаємо, щоб ці якості принесли всім учням успіх, щоб ви перемагали в усьому і здобували славу для себе і для України.