Свято шкільної родини

241682

Закінчилися літні канікули і учні сіли за парти – розпочався новий 2018-2019 навчальний рік. Школа вітає нових мешканців – першокласників, які будуть навчатися за програмою Нової української школи. Їх радо зустріли перші вчителі: Меланія Олександрівна Григоренко, Світлана Петрівна Остапенко та Надія Анатоліївна Шевченко. В цьому році 95 учнів перших класів стали частинкою дружньої шкільної родини. Навчальний рік разом зустріли «Святом шкільної родини». Розпочали спільним виконання гімну України вчителями. Учнів, батьків та педагогічний колектив привітала директор школи Тетяна Єгорівна Ткаченко. На святі звучали чудові пісні у виконані шкільних вокалістів. Учні, вчителі, батьки взяли участь у веселій вересневій рухавці. Шкільний домовик Кузя  вручив першокласникам «Ключ знань». Для учнів всієї школи пролунав перший дзвоник, і вони дружньо струмочком, утворивши «Річку єднання», помандрували у Країну мудрості та знань.

Розпочався перший урок, який у початковій школі був присвячений дитячим мріям, а в середній та старшій – європейському вибору України. Натомість батьки разом з вчителями на подвір’ї школи створювали вітальні листівки для учнів 1-х класів.

Наступним кроком класних колективів було напрацювання «Правил класу», яких будуть дотримуватися учасники освітнього процесу протягом навчального року.

«Родзинкою» свята шкільної родини стали різноманітні екскурсії, інтерактивні ігри, зустрічі, квести, рухавки, які школярі в межах проекту «Соціальна згуртованість», проводили в різних локаціях нашого міста. Яскраві моменти інтерактивних занять всі бажаючі зможуть побачити на шкільному вернісажі «Ми святкуємо».

Перший день приніс багато позитивних вражень та створив добрий настрій.