Свято шкільної родини

IMG_5571

Святково і натхненно розпочала новий 2019-2020 навчальний рік дружня шкільна родина. Бурхливими оплесками і численними побажаннями зустріли нових мешканців – першокласників, які будуть навчатися за програмою Нової української школи. Їх радо взяли під своє крило перші вчителі: Тетяна Пилипівна Січкар, Людмила Вікторівна Гаражун та Людмила Миколаївна Сіденко. В цьому році 110 учнів перших класів стали частинкою дружньої шкільної родини.
Навчальний рік розпочали спільним виконання гімну України вчителями та учнями. Всіх присутніх привітала директор школи Тетяна Єгорівна Ткаченко та народний депутат України, колишній учень нашої школи Олександр Скічко. Для учнів всієї школи пролунав перший дзвоник і вони дружно помандрували у Країну мудрості та знань.
Перший урок проходив з теми «Поважаючи Європейські цінності – будуємо сучасну Україну». В цей час батьки разом з вчителями на подвір’ї школи створювали вітальні листівки для учнів 1-х класів.
Другий урок був присвячений створенню інтерактивного стенду «Наші мрії» та роботі з новим креативним шкільним нотатником, що прийшов на зміну традиційному щоденнику.
«Родзинкою» свята шкільної родини стали різноманітні екскурсії, інтерактивні ігри, зустрічі, квести, рухавки, які школярі в межах проекту «Соціальна згуртованість», які проводили в різних локаціях нашого міста під гаслом «Я, ми, він, вона – разом ми шкільна сім’я».
Перший день приніс багато позитивних вражень та створив добрий настрій на весь навчальний рік…