Свято рідної мови

IMG_1497

Цього тижня весь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. В школі відбулися заходи присвячені цієї події. Виставка малюнків «У гостях у казки» розмістилася у рекреації другого поверху. Для учнів 2-11 класів відбулася інформаційна година з теми «Допоки є Шевченкова мова, то доти Україна є». Вчитель української мови та літератури Микитенко А.А. провела бесіду-дискусію «Розвиток української літературної мови» з 9А класом та урок-розповідь «Українські обряди, звичаї – як основна духовна спадщина нашого народу» з 5В класом. Учасниками гри-подорожі «Барви рідного слова» стали учні 6В класу, для яких цей захід підготували вчитель української мови та літератури Соломка О.М та шкільний бібліотекар Перцева Н.А. Гостинно зустріла Літературна кав’ярня  учнів 5В та 10А класу, на засідання якої школярів запросила вчитель зарубіжної літератури Чернуха В.С. Апогеєм заходів, присвячених Міжнародному дню рідної мови, стало свято «Наша мова – мова калинова», що зібрало у актовій залі школи учнів 5-7 класів.

До відома. Міжнародний день рідної мови відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня — 17 листопада 1999 року в Парижі.