Свято останнього дзвоника

IMG_1111

Сьогодні пролунав останній дзвоник для учнів всіх шкіл України. З самого ранку учні нашої школи з букетами чарівних весняних квітів поспішали на свято, щоб попрощатися із школою на цілих три літніх місяці.

У цьому році школу закінчили 40 випускників. Під звуки чарівного вальсу та нескінченні оплески учнів, батьків та вчителів вони урочистим кроком з’явилися на лінійці разом з класними керівниками Ольгою Федорівною Коваленко, Оленою Михайлівною Туник та першими вчителями Ольгою Михайлівною Коваленко та Любов’ю Миколаївною Лазоренко. Директор школи Тетяна Єгорівна Ткаченко вручила нагороди переможцям загальношкільних конкурсів «Клас року» та «Учень року», ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, І та ІІ етапів конкурсу-захисту наукових робіт МАН, І загальношкільного проекту «Я і моя школа», міських, обласних, Всеукраїнських конкурсів, відмінникам навчання.

З найкращими побажаннями до випускників звернувся представник народного депутата України Володимира Зубика, який вручив переможцям ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, ІІ етапу конкурсу-захисту наукових робіт МАН Анжеліці Гавриловій, Тетяні Цигановій, Роману Гирічу, Марині Радько та вчителям, що їх підготували Л.В. Довгаль та В.І. Ковалю – дипломи, сертефікати та грошові винагороди.

До випускників з напутнім словом звернулися перші вчителі Ольга Михайлівна Коваленко та Любов Миколаївна Лазоренко. Батьки подякували всьому педагогічному колективу запашним короваєм. Від імені випускників виступила переможець І та ІІ етапів конкурсу-захисту наукових робіт МАН Тетяна Циганова. На святі звучали чудові пісні у виконанні Лілії Шевченко та Владислави Федоренко. Випускники школи подарували всім присутнім чудовий вальс.

Наприкінці свята багаторазові переможці міських, обласних, Всеукраїнських олімпіад, конкурсів та фестивалів, випускники школи Наталія Могильна, Павло Коробко, Анжеліка Гаврилова та Роман Гиріч дали останній дзвінок 2013-2014 навчального року.

Дорогі друзі! Бажаємо вам під час літніх канікул добре відпочити і з новими силами продовжувати оволодівати ґрунтовними знаннями і бути справжніми патріотами рідної школи та Батьківщини.