Свято останнього дзвоника

IMG_6966

Сьогодні пролунав останній дзвоник для учнів всіх шкіл України. З самого ранку учні нашої школи з букетами весняних квітів поспішали на свято, щоб попрощатися із школою на три літніх місяці. У цьому році школу закінчив 31 випускник. Під звуки чарівного вальсу та бурхливі оплески учнів, батьків та вчителів вони урочистим кроком з’явилися на лінійці разом з класним керівником Людмилою Володимирівною Довгаль та першими вчителями Надією Анатоліївною Шевченко та Світланою Петрівною Остапенко. Директор школи Тетяна Єгорівна Ткаченко вручила нагороди переможцям загальношкільних конкурсів «Клас року» та «Учень року», І, ІІ та ІІІ етапів конкурсу-захисту наукових робіт МАН, ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, міських, обласних, Всеукраїнських конкурсів, відмінникам навчання.

Переможцям ІІ та ІІІ етапів конкурсу-захисту наукових робіт МАН, ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін Анні Іноземець, Ірині Вовк, Наталії Коломієць, Анастасії Вишомірській та вчителям, що їх підготували Довгаль Л.В., Будавіцькій С.В та Драці О.В. були вручені дипломи, сертифікати та грошові винагороди від народного депутата України Володимира Зубика.

До випускників з напутнім словом звернулася перша вчителька Світлана Петрівна Остапенко. Батьки подякували всьому педагогічному колективу теплими словами, вручили запашний коровай та благословили своїх дітей на щастя, на долю, на довгі роки. Від імені випускників виступив багаторазовий переможець міських та обласних конкурсів Артем Олійник. На святі звучала чудова пісня у виконанні учнів 6А класу. Хореографічний ансамбль продемонстрував незвичайний танок 1-х та 10-х класів, випускники школи подарували всім присутнім чудовий вальс.

Наприкінці свята всі випускники школи разом дали останній дзвінок 2016-2017 навчального року.

Дорогі друзі! Бажаємо вам під час літніх канікул добре відпочити і з новими силами продовжувати оволодівати ґрунтовними знаннями і бути справжніми патріотами рідної школи та Батьківщини.