Свято останнього дзвоника-2018

IMG_4435

Сьогодні пролунав останній дзвоник для учнів всіх шкіл України. З самого ранку школярі з букетами весняних квітів поспішали на свято, щоб попрощатися із школою на три літніх місяці. У цьому році школу закінчило 37 випускників. Під звуки чарівного музики та бурхливі оплески учнів, батьків, вчителів вони урочистим кроком з’явилися на лінійці разом з класними керівниками Уляною Олександрівною Артьомовою ,Світланою Володимирівною Будавіцькою та першою вчителькою Людмилою Миколаївною Сіденко. Директор школи Тетяна Єгорівна Ткаченко вручила нагороди одинадцятикласникам переможцям загальношкільних конкурсів «Клас року» та «Учень року», І, ІІ та ІІІ етапів конкурсу-захисту наукових робіт МАН, ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, міських, обласних, Всеукраїнських конкурсів та відмінникам навчання.
У рамках проекту «Інтелект року» від народного депутата Володимира Зубика номінантами стали  учні школи – переможці олімпіад, конкурсів, Малої академії наук, тобто ті які опановували науку позашкільною програмою, пізнавали нове і пізнали ціну праці: Коломієць Наталія, Вовк Ірина, Фартушня Аліса, Ахмед Заланда  та Іноземець Анна. Не забуті і вчителі юних обдарувань, які привели дітей до успіху. Вони теж отримали заохочувальні премії: Довгаль Людмила Володимирівна, Клименко Олена Іванівна, Будавіцька Світлана Володимирівна
Випускники кружляли в останньому шкільному вальсі та наприкінці свята всі разом дали останній дзвінок 2017-2018 навчального року.
Дорогі друзі! Бажаємо вам під час літніх канікул добре відпочити і з новими силами продовжувати оволодівати ґрунтовними знаннями і бути справжніми патріотами рідної школи та Батьківщини.