Свято останнього дзвоника

259

Сьогодні пролунав останній дзвоник для учнів всіх шкіл України. З самого ранку учні нашої школи з букетами весняних квітів поспішали на свято, щоб попрощатися із школою на три літніх місяці.

У цьому році школу закінчив 41 випускник. Під звуки чарівного вальсу та бурхливі оплески учнів, батьків та вчителів вони урочистим кроком з’явилися на лінійці разом з класними керівниками Уляною Олександрівною Артьомовою, Світланою Володимирівною Будавіцькою та першими вчителями Аллою Олександрівною Дзюбою та Тетяною Миколаївною Могильною. Директор школи Тетяна Єгорівна Ткаченко вручила нагороди переможцям загальношкільних конкурсів «Клас року» та «Учень року», І, ІІ та ІІІ етапів конкурсу-захисту наукових робіт МАН, ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, міських, обласних, Всеукраїнських конкурсів, відмінникам навчання.

Переможцям ІІ та ІІІ етапів конкурсу-захисту наукових робіт МАН, ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін Наталії Коломієць, Ірині Вовк, Тетяні Битко та вчителям, що їх підготували Довгаль Л.В. та Будавіцькій С.В були вручені дипломи, сертифікати та грошові винагороди від народного депутата України Володимира Зубика.

До випускників з напутнім словом звернулися перші вчителі Алла Олександрівна Дзюба та Тетяна Миколаївна Могильна. Батьки подякували всьому педагогічному колективу теплими словами та вручили запашний коровай. Від імені випускників виступила учасниця четвертого етапу програми обміну майбутніх лідерів (FLEX) Марія Талалаєвська. На святі звучала чудова пісня у виконанні Владислави Федоренко, хореографічний ансамбль продемонстрував незвичайний флешмоб, випускники школи подарували всім присутнім чудовий вальс.

Наприкінці свята багаторазові переможці міських та обласних олімпіад та конкурсів, випускники школи Анастасія Чеберяк, Микола Бєляєв, Альона Перевізник та Святослав Хандюк дали останній дзвінок 2015-2016 навчального року.

Дорогі друзі! Бажаємо вам під час літніх канікул добре відпочити і з новими силами продовжувати оволодівати ґрунтовними знаннями і бути справжніми патріотами рідної школи та Батьківщини.