Свято дев’ятикласників

377b2cd9f4672d94dc07994f756c2e64

На урочисте свято після завершення державної підсумкової атестації зібралися учні 9-их класів. Директор школи Тетяна Єгорівна Ткаченко вручила дев’ятикласникам перший у їх житті документа – свідоцтва про базову загальну середню освіту та побажала успіхів у подальшому навчанні. Серед дев’ятикласників переможці ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, учасники міської гри «Модель ООН», призери міжнародних та Всеукраїнських інтерактивних конкурсів.
На святі учні 9-их класів подарували всім присутнім пісенні та танцювальні номери. Дев’ятикласників привітали класні керівники Інна Василівна Терещенко та Лариса Вікторівна Засядько. Щиру подяку школі та вчителям висловили, від імені батьківського комітетів дев’ятих класів Наталія Миколаївна Масанова та Тетяна Миколаївна Письменна. Свято залишило добрі враження в учнів, вчителів та батьків.