Світ відкритий для всіх!

IMG_8452

Тридцять одного учня дарує наша школа дорослому життю Для них відбулося урочисте свято «Випускник – 2017». Серед випускників нашої школи золотий медаліст – Фомічов Андрій. Андрій гідно підтвердив свою медаль, отримавши три «11» на ЗНО/ДПА. Серед 19 юнаків та 12 дівчат – випускників 2017 року учні, що здобули перемоги у Всесвітніх олімпіадах, спортивних та творчих конкурсах. Карпович Олександр – переможець цьогорічного турніру з шахів та шашок в м.Черкаси, учень, що здобув перемогу в конкурсі «Учень року» в номінації «Найкращий спортсмен». Честь пронести емблему школи на святковій ході надана Пронкурову Богдану – бронзовому дипломанту міжнародного конкурсу з програмування та ІТ-технології «EcoSoft-2017». Серед випускників нашої школи багаторазові переможці спортивних змагань обласного та всеукраїнського рівня – Коваленко Владислав, Мірошник Павло, Даниленко В’ячеслав та учасник і лауреат чисельних конкурсів з народного танцю – Поліщук Марія. Випускники 2017 року стали першою та єдиною енергокомандою в області, що здійснила на Черкащині перший міжнародний проект «школа Енергії».

На початку свята під оплески батьків, вчителів та гостів до зала були запрошені випускники. Далі у святковій обстановці під бурхливі оплески директор школи Ткаченко Т.Є. вручила атестати про повну загальну середню освіту всім випускникам – 2017 року. Всі присутні вчителі, батьки, гості були вражені яскравими промовами, тими словами вдячності, що виголошували випускники зі сцени актової зали.

З найкращими словами до учнів звернулись класний керівник – Довгаль Людмила Володимирівна та перша вчителька – Остапенко Світлана Петрівна. Побажали дорослого життя випускникам вчителі предметники : Коваль В.І., Задиранов О.Б., Задорожня О.М., Кононенко Т.Г.. Випускники подякували вчителям і любимій школі яскравими музичними номерами та виконали прощальний шкільний вальс. Завершили випускний бал останнім виконанням Гімну школи. Після шкільних урочистостей випускники пройшли на свято «Випускник – 2017» святковою ходою вулицями міста. На святі «Випускник – 2017» керівники міста та області привітали учнів із закінченням школи, подарувавши випускникам масу приємних сюрпризів.

Адміністрація школи, вчителі, учні, батьки вітають випускників із закінченням школи та бажають успіхів при вступі до вищих навчальних закладів України та Європи!