Сузір’я МАН

ман_2

Підбито підсумки І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН. Маємо три перших та два других місця.
Абсолютними переможцями стали: Ірина Вовк (11А) у відділенні «Екологія та аграрні науки», секції «Агрономія» з роботою «Морфологічні та екологічні параметри якісного насіння зернівок кукурудзи», Анна Іноземець (9А) у відділенні «Екологія та аграрні науки», секції «Охорона довкілля та раціональне природокористування» з роботою «Ефективність паливного котла на пелетах для обігріву школи та перспективи використання його золи в якості мінерального добрива» та Анастасія Негрій (9А) у відділенні «Філологія», секції «Зарубіжна література» з роботою «Людина і суспільство в «неантропному» наративі (за творами Л.Толстого, В.Дрозда, П.Ванченка)».
Срібло вибороли: Наталія Коломієць (11Б) у  відділенні «Хімія і біологія», секції «Валеологія» з роботою «Деякі психофізіологічні особливості підлітків у поколінні Z» та Заланда Ахмед (10А) у відділенні «Хімія і біологія», секції «Біологія людини» з роботою «Біологічні та функціональні особливості формування міопії у дітей та підлітків».
Науковими керівниками переможців є вчителі нашої школи Довгаль Л.В., Клименко О.І., Будавіцька С.В., Чернуха В.С., а також кандидат біологічних наук, викладач ЧНУ ім. Б.Хмельницького Дерій С.І. та експерт-психолог Київського НДІ судової психології Дем’яненко В.В.
Вся шкільна родина щиро вітає переможців, наукових керівників та бажає успіхів у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН.