Сузір’я МАН

MAN

Підбито підсумки ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту наукових робіт Малої академії наук. Учениця 9-Б класу Наталія Коломієць у відділені  «Хімія і біологія», секція «Загальна біологія» з роботою «Моніторинг популяцій інвазійного виду Harmonia axyridis в місті Черкаси» виборола І місце і представлятиме нашу школу на Всеукраїнському етапі. У відділенні «Екологія та аграрні науки», секція «Селекція та генетика» учениця 9А класу Ірина Вовк з науковою роботою «Моделювання реакцій популяційних систем зелених жаб на різний антропогенний тиск» посіла ІІ місце (науковий керівник вчитель біології та екології Л.В.Довгаль). Учениця 11Б класу Тетяна Битко у відділенні «Екологія та аграрні науки», секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування» з роботою «Створення ефективних світловипромінюючих діодів» (науковий керівник вчитель хімії С.В.Будавіцька) виборола ІІІ місце.

Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна пригод», учні, вчителі щиро вітають Наталію Коломієць, Ірину Вовк,Тетяну Битко та їх наукових керівників Людмилу Володимирівну Довгаль та Світлану Володимирівну Будавіцьку з перемогою на ІІ етапі конкурсу-захисту наукових робіт Малої академії наук та бажають подальших успіхів у науковій діяльності.