Сучасні освітні інструменти для вчителів

internet-pic

У наш час технології та освіта сплетені досить тісно, практично у кожного вчителя є свої улюблені технологічні інструменти, які він використовує у своїй роботі.

Ці інструменти дозволяють вчителеві дістати увагу учнів під час цікавих, захоплюючих шкільних занять. Але як і все, що має відношення до технології, інструменти безперервно оновлюються, а старі стверджуються, розширюючи сферу застосування або просто додаючи нові функції, більш актуальні для сучасної освіти і затребувані найбільш технологічно підкованими вчителями.

Останнім часом розроблено багато нових інструментів освітніх технологій, які зараз так необхідні у арсеналі кожного вчителя, чи то для особистого використання або ж у якості навчальних посібників у педагогічному процесі.

Посилання на ці інструменти розташовані на сайті школи у рубриці «Посилання. На допомогу вчителю»).

Інструменти розподілені за такими напрямками:

• Соціальні аспекти навчання
  • Безпосередньо навчання