Стажування

Програма стажування «Метеорит – 2017»
Учні 8А класу Артем Смотритель та Іван Постоленко пройшли лінгвістичне стажування у Франції. Це стало можливо завдяки франкомовному центру «Альянс», який організував стажування за програмою «Метеорит». Хлопці побували у Парижі та Рошешуарі. Під час стажування Артем та Іван поглиблювали знання з французької мови, спілкуючись з її носіями, ознайомилися з історичною та культурною спадщиною Франції. Головною метою стажування була підготовка до складання іспитів DELF.

Програма стажування «МЕТЕОРИТ-2012»

Анастасія ВИНОГРАДОВА  та Анна КЛОК перебували у Франції з 28 вересня до 16 жовтня 2012 року на запрошення  пана Бертрана ДЕМАНІ, директора початкової школі міста Купель -  Нев ( департамент Па-де-Кале, регіон Нор-Па-де-Кале) в рамках програми ” Метеорит”.

Ця програма передбачає:

-  знайомство з визначними місцями Парижу та Діснейлендом;

-  навчання в початковій школі Купель-Нев;

-  поїздку до міста Ліль;

-  візит до середньовічного центру Азенкур;

- екскурсію на Мис Кап Блан-Не, розташований в 10 км від міста Кале. Це самі північні скелі Франції;

-   екскурсію на мис Грі-Не, який знаходиться в північно-західній частині Франції ближче до узбережжя Ангдії на рівні протоки Па-де-Кале.

Також відбулась зустріч в Парижі з випускницями курсів французької мови Черкаського Франкомовного центру ” Альянс Франсез”. Після закінчення університетів у Києві деякі з них навчаються в університетах Франції. Ці учні в свій час поставили собі мету і добивались її, складаючи регулярно екзамен DELF.

Програма стажування «МЕТЕОРИТ-2011»

Владислав НЕГРІЙ та Марія СЕЛІВАНОВА разом із вчителем французької мови Лященко Анною Олександрівною взяли участь у лінгвістичній програмі «Метеорит» з 06 по 28 березня 2011 року у м. Бюзансе, Франція.

Учні були присутні на уроках в коледжі м.Рошешуар, виконували всі завдання та отримували оцінки разом зі своїми однокласниками, а також відвідували додаткові заняття французької мови та брали участь у всіх загальних заходах закладу. Учні коледжу навчаються 5 днів на тиждень з 8:35 до 17:00, мають 7 уроків тривалістю 60 хвилин. Велика перерва з 12:35 по 14:00, під час якої діти обідають, відпочивають та грають у різні рухливі ігри на подвір’ї. З 15:00 по 17:00 всі учні мають урок підготовки домашніх завдань, і тільки після цього йдуть додому. Учні не мають щоденного оцінювання, а отримують поточні бали за письмові контрольні роботи, які вносяться до електронного журналу, який сам автоматично підраховує середній бал з кожного предмету кожні три місяці. Потім проводяться батьківські збори, де вчителі разом з батьками обговорюють оцінки кожного учня та шляхи підвищення ефективності навчання. В коледжі дуже сувора дисципліна та чіткий контроль за відвідуванням занять.

Дуже приємні враження залишили Влад та Марія під час презентації міста Черкаси та нашої школи перед французькими учнями та вчителями. Рольові ігри та міжнародні  товариські поєдинки з футболу допомогли нашим учням глибше познайомитися з розмовною французькою мовою та життям, захопленнями і інтересами французької молоді. Столиця Франції вразила своєю красою та залишила незабутні враження, діти відвідали Лувр, Ейфелеву вежу, Тріумфальну арку, Собор Паризької Богоматері та Діснейленд. Столиця Франції вразила своєю красою та залишила незабутні враження.

Під час стажування учні мешкали у сім’ях своїх однолітків. Сім’ї гостинно відкрили двері, допомагали їм швидше адаптуватися і познайомитися з побутом, сімейними традиціями і святами, організовували екскурсії та пікніки. Всі учасники програми отримали відповідні сертифікати про стажування від мерії м. Бюзансе.

3 (1)