Стартує новий проект

v_r_01

З вересня учні 8-9-х класів стануть учасниками проекту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність». Він реалізується IREX in Ukraine (Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів) у партнерстві з Академія Української Преси і Stopfake, за підтримки Міністерство освіти і науки України.
Метою проекту є розроблення та впровадження ефективної та сталої моделі навичок критичного сприйняття інформації в закладах загальної середньої освіти. Наразі 16 вчителів з 4 шкіл міста вже пройшли тренінги в рамках проекту. Серед них і наші вчителі Парначова Н.В., Сотуленко О.Ю., Сатанівська І.В., Соломка О.М.
І етап включає формування навичок критичного мислення у вчителів української мови та літератури, історії України, всесвітньої історії та мистецтва.
ІІ етап передбачає розробку методичних матеріалів для інтеграції медіаграмотності та критичного мислення у шкільні предмети: Українська мова (8 клас), Українська література (8 клас), Історія України (8 клас), Всесвітня історія (8 клас), Мистецтво (9 клас).
Навчальні цілі проекту:
– вміти відрізняти факти від думок;
– навчити розрізняти упередження, спотворення, дезінформацію та брехню;
– розвинути навички аналізу та перевірки інформації;
– заохотити учнів оцінювати, аналізувати, розуміти, шукати та цінувати якісний контент.

img-fcd5ade8f6df79e225a0e61532836656-v