Стартувала реєстрація на ЗНО 2019 року

zno-2018-2019

П’ятого лютого розпочалась реєстрація участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Випускники, які здобувають повну загальну середню освіту у цьому навчальному році та складають ДПА у формі зовнішнього незалежного оцінювання, матимуть можливість зареєструватись на тестування до 18 лютого.
Випускникам 11-х класів буде необхідно скласти шкільні іспити у формі ЗНО з трьох навчальних предметів:

• українська мова і література (українська мова);
  • математика або історія України (період XX – початок XXI століття) (за вибором учня);
  • один із навчальних предметів, зазначених в переліку предметів ЗНО (за вибором учня).

Учні, які планують вступати до закладів вищої освіти матимуть можливість пройти тестування щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом ЗНО відбуватиметься з 11 навчальних предметів.
Учасники, які складатимуть державну підсумкову атестацію формі ЗНО мають сформувати комплект реєстраційних документів та подати його особі, відповідальній за реєстрацію в школі.