Станьмо на варті власного майбутнього!

Изображение 035

Розпочав роботу міський екологічний клуб «AQVA», який входить у Всеукраїнську дитячу спілку «Екологічна варта». Цьогоріч він планує працювати за тренінговою системою.

Темою першого тренінгу, який відбувся у нашій школі, було обрано важливе питання для творчих, ініціативних та активних особистостей – «Екологічний слід: скорочення споживання для сталого розвитку». Він проводився за підтримкою голови Черкаської обласної організації НМЦ «Екологічні ініціативи» С. О. Шмигаля. Організаторами тренінгу юних екологів виступили голова міського осередку ВДС «Екологічна варта» С. М. Чубса та президент міського клубу «AQVA» Л. В. Довгаль. Зазначимо, що тренінг залучив до співпраці членів екологічних осередків із 17 шкіл міста, зокрема: ЗОШ №2, 4, 5, 7, 10, 15, 19, 21, 26, 29, 30, 32, СШ №3, 18, 27, 33 та гімназії №9. У тренінгу взяли участь 65 осіб – учні 7-10 класів та вчителі біології, хімії і географії. Його учасників привітали голова Черкаської обласної організації Всеукраїнської екологічної ліги Н. М. Фоміна та голова Черкаської обласної організації ВДС «Екологічна варта» С. В. Люлько.
На тренінгу учні та вчителі навчилися обраховувати власний екологічний слід, оволоділи технікою інтерактивної вправи «World coffee» та були ознайомлені з методикою проведення різноманітних рухових і рольових екологічних ігор. Гарний настрій, товариська атмосфера та продуктивна діяльність панували протягом усього заходу.
Учасники тренінгу в своїх школах пропагуватимуть ідеї скорочення споживання для сталого майбутнього через проведення вправ, якими вони оволоділи на тренінгу і на наступному зібранні презентують результати роботи.
2 жовтня цього року відбудеться тренінг з теми «Охорона Чорного моря та його притоків» Активісти клубу «AQVA» сподіваються на активну участь всіх зацікавлених сторін.

th_Изображение 005.jpgth_Изображение 003.jpgth_Изображение 030.jpg

th_Изображение 039.jpgth_Изображение 007.jpgth_Изображение 011.jpg