Співпраця з коледжем міста Мулен

Згідно укладеної угоди про співпрацю між нашою школою та коледжем Еміля Гійомена (місто Мулен, Франція) учні продовжують працювати над реалізацією проектів.
На свята наші партнери отримали від адміністрації закладу та учнів школи вітальні листівки.
Після закінчення різдвяних канікул французькі школярі приступили до навчання, а пан Гроламбер, директор коледжу направив на адресу школи наступного листа:

«Bonjour Madame Tkatchenko,

Je vous remercie tres sincиrement pour vos voeux et je vous souhaite а mon tour une excellente annee 2012 ainsi quа vos proches et а tous les personnels et eleves de l’еcole N°3 de Tcherkassy. Je souhaite aussi que les riches echanges engages entre nos 2 etablissement se poursuivent dans l’interet de nos eleves et pour l’enrichissement culturel qu’ils procurent aux differents acteurs de nos systеmes educatifs.
Tres cordialement et а bientot pour la mise en place d’un nouvel echange.

P. GROSLAMBERT»

Тож, ми також сподіваємось на плідну співпрацю та довготривалі стосунки з нашими французькими партнерами.