Славетний випускник-науковець

Бар-300x199

Випускник класу з поглибленим вивченням хімії та біології 2006 року Гліб Баришніков отримав грант VSR. Це перший випадок за останні чотири роки в Департаменті теоретичної хімії і біології Королівської технічної школи в Стокгольмі (Швеція), де Гліб Баришніков проходить стажування, коли грант отримує іноземець. Працюючи доцентом кафедри хімії та наноматеріалознавства Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького Гліб отримав грант Шведської Науково-дослідної Ради (Swedish Research Council (Vetenskapsrådet)) в розмірі 4,3 мільйона шведських крон для роботи в шведських науково-дослідних установах.
Випускники школи, що пройшли через всі етапи роботи у Малої академії наук — це люди, котрі своєю інтелектуальною творчою діяльністю гідно представляють Україну у світі.
Вся шкільна родина вітає Гліба Баришнікова з отриманням гранту та бажає продовжувати прославляти нашу державу новими науковими і винахідницькими досягненнями.
До відома. Навчаючись у класі з поглибленим вивченням хімії і біології Гліб Баришніков був переможцем міського та обласного етапів конкурсу-захисту науково-дослідних робіт Малої академії наук з хімії, переможцем міського етапу Всеукраїнських олімпіад з хімії та біології. У 2006 році виборов звання «Учень року» у номінації «Кращий дослідник року». Закінчив школу із срібною медаллю. Працюючи викладачем Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького Гліб у різні роки був керівником науково-дослідних робіт Малої академії наук у учнів нашої школи.