Слава Україні! Героям слава!

Подолянчук_E-300x225

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять воїна-захисника територіальної цілісності України, випускника школи Євгенія Подолянчука. Сім років тому 14 вересня 2014 року Євгеній загинув захищаючи Донецький аеропорт. Шкільна родина та його побратими на чолі з керівником проєкту «Будинок ветеранів імені Євгенія Подолянчука», ветераном 3 полку у якому служив Євгеній – Болсуновським Володимиром Миколайовичем зібралися біля пам’ятної дошки героя, щоб покласти квіти та згадати сторінки такого короткого, але героїчного життя. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять Євгенія та всіх загиблих захисників України. Поділилися споминами із старшокласниками про бойовий шлях Євгенія учасники ООС в актовій залі школи. Євгеній Петрович Подолянчук народився у місті Черкаси 4 липня 1991 року. У 1998 році пішов у перший клас нашої школи. Навчаючись у школі намагався бути найкращим, і це у нього добре виходило, за що мав повагу серед однолітків і вчителів. Євгеній виявив неабияку заповзятість у військовій справі, отримав грамоту за особливі досягнення у вивченні курсу «Захист Вітчизни» та диплом за високі показники під час проведення навчально-польових зборів 2007–2008 навчального року.
У 2012 році закінчив у званні лейтенанта Академію сухопутних військ імені Петра Сагайдачного та здобув кваліфікацію бакалавра, фахівця із військового управління, офіцера військового управління тактичного рівня, отримав диплом із відзнакою. Службові завдання у зоні АТО розпочалися для Євгенія у січні 2014 року, тоді він зі своєю групою брав участь у різних заходах по охороні об’єктів, прикриттю кордонів, а потім по обороні та охороні Донецького аеропорту. Він мав магічну здатність стискати та розтягувати час, встигав зробити дуже багато запланованого. За свої 23 роки здобув досвіду з півстоліття.
Подвиг Євгенія Подолянчука назавжди залишиться в пам’яті учнів, вчителів та майбутніх поколінь черкасців.