Сила нескорених

1

Учні 9Б та 10А класів взяли участь у уроці мужності «Сила нескорених». Захід відбувся у читальному залі Центральної міської бібліотеки ім. Лесі Українки з ініціативи провідного бібліотекаря  Наталії Громової та був присвячений Дню захисника України та Дню українського козацтва. Урок мужності провели: депутат міської ради , колишній воїн добровольчого батальйону “СІЧ”, випускник нашої школи Іван Косенко, депутат міської ради, молодший науковий співробітник обласного краєзнавчого музею Антон Ведула, боєць добровольчого батальйону Олександра Бородієнко, солдат Дніпропетровської повітрянодесантної бригади Володимир Демченко.
Учні привітала воїнів-добровольців, які довгі місяці оберігали наш мир і спокій, захищали нас від зовнішньої агресії.
День захисника України – це свято нескорених. Бо попри всі негаразди дух українського народу не вдається зламати жодному з ворогів.