Школа вихідного дня у природі

43346195_1260551550751500_6253038509674725376_n

Вісімнадцять шестикласників та шестикласниць школи пройшли навчання в інформаційно-просвітницькому центрі «Екологічна варта». Центр працює в с. Виграїв Корсунь-Шевченківського району Черкаської області. Час проведений у центрі став надзвичайно активним та драйвовим для  юних любителів природи та життя у стилі Еко  – учнів та учениць 6 Б класу та їх вчителів – Задиранова Олексія Борисовича та Довгаль Людмили Володимирівни. Навчання проводилося в межах діяльності  шкільного осередку ВДС «Екологічна варта» та «Шкільної майстерні сталого розвитку»,
Протягом навчання юні еко-активісти здійснили мандрівку заповідними шляхами екологічної стежини центру «Екологічна варта», провели незабутній вечір біля вартівського вогнища,  прониклись гордістю за свій звитяжний козацький край, здійснивши  екскурсії до Музею козацької слави с. Виграїв та краєзнавчого історичного музею м. Корсунь-Шевченківський. Школярі милувалися прекрасною природою лісу та отримали естетичне задоволення в Картинній галереї та парку на острові Янталка у Корсуні. Шестикласники на практиці вивчили правила поводження у лісі та удосконалили свої навички «тихого полювання» – збирання грибів, розпізнавання та визначення приналежності до їстівних. Результат тихого полювання – 3 кг. білих, маслюків та боровиків.
Погода сприяла тому, щоб учні провели акцію «Посади своє дерево» та на теренах центру тепер буде ціла алея берізок, висаджених руками юних екологів. На згадку про подорож наші Варти висадили у подарунок центру «Екологічна варта» 21 цибулину тюльпанів, які будуть милувати око всіх гостей та працівників екологічного табору.
Команда вчителів та учнів дякують своїм батькам, які здійснили фінансову підтримку навчання у школі у природі та «Українській макулатурній компанії» у особі Кунашенка Сергія Олеговича за спонсорську допомогу в організації навчання у інформаційно-просвітницькому центрі «Екологічна варта».
Життя у стилі ЕКО – це сучасно та цікаво!!!