Школа проекті ЮНІСЕФ «Спільно. Точки зустрічі»

photo_2022-07-28_13-48-13_edited

З квітня на базі школи діє проєкт «Спільно. Точки зустрічі», що втілює Фонд «Професійний розвиток Харкова», ЮНІСЕФ і Міністерство молоді та спорту України у співпраці з Благодійним дитячим фондом «Подаруй дитині світ». За час роботи проєкту ми провели близько 150 різноманітних занять: творчі майстер-класи, арттерапію, вправи на спілкування, рухливі та настільні ігри, театральні вистави. Значну увагу на точці ми приділяли підготовці до школи. Протягом серпня 172 дитини пройшли тижневий курс з основних предметів. До навчального року готувалися і дошкільнята й учні молодших класів. Разом ми налаштовувалися на регулярний освітній процес, пригадували шкільну програму, розбирали складні теми та дізнавалися нове. А на День знань ми привітали близько 180 школярів. На даний момент на нашій точці проводяться різнорівневі розвиткові-навчальні та без пекові заняття з учнями перших класів. За багатьма показниками ефективності участі в проекті ЮНІСЕФ «Спільно. Точки зустрічі» точка на базі нашої школи є однією з кращих в цьому міжнародному проекті. Дякуємо організаторам та працівникам школи за співпрацю в проекті!
Долучитися можна, зареєструвавшись за посиланням: https://sforce.co/3QtiZjz