Школа готується до нового навчального року

фото 370

Розпочалися ремонтні роботи по покращенню матеріально-технічної бази школи. Керівництво, вчителі та технічні працівники  прикладають максимум зусиль для того, щоб учні почували себе впевнено і комфортно у новому навчальному році. Зазвичай літній період активно використовується для покращення побутових умов. Створюється новий кабінет англійської мови для учнів початкової школи. В цей час там тривають ремонтні роботи і з першого вересня кабінет № 239 відкриє двері для наймолодших школярів. Технічні працівники оновлюють навчальні кабінети, коридори та рекреації.

Варто також відзначити активну роботу з озеленення та прикрашання пришкільної території. Буяє різнобарвними квітами Екологічна долина, дивує екзотичними деревами та незвичайним ландшафтом. Учні, вчителі та технічні працівники прикладають багато зусиль для того, щоб долина залишалася однією із найяскравіших перлин  міста.Завдяки учням четвертих класів на ній з’явилася нова композиція – «Родина лелек».

Школа з нетерпінням чекає своїх вихованців та прикладає багато зусиль для того, щоб учні почували себе комфортно і затишно оволодіваючи міцними знаннями.