Школа готова до початку нового навчального року

IMG_1819

Напередодні нового навчального року комісією департаменту освіти та гуманітарної політики було проведено огляд шкільного приміщення щодо готовності до початку занять, перевірено необхідну документацію. Комісія зазначила якісну підготовку школи.

Відзначено естетичний вигляд нашої школи, привабливість клумб та квіткової долини перед будівлею. Після капітального ремонту схвальні відгуки отримали два кабінети інформатики та ІКТ. Найкраще були відзначені новостворені кабінети: №238 – французької мови, №243 – української мови та літератури, №349 – історії та права, №362 – англійської мови. Створення та ремонт кабінетів школи відбулись завдяки активній, безвідмовній допомозі, підтримці та глибокому розумінню актуальних проблем школи батьків наших учнів та плідній праці технічних працівників.

До початку занять протягом літа у школі обладнано кабінети для прийому дітей першого класу відповідно до Всеукраїнської акції «Дай руку, першокласнику!», придбано меблі, технічно забезпечені деякі кабінети, відремонтовано місця загального користування, коридори школи. У школі створені всі умови для початку занять.

Школа з нетерпінням чекає на своїх учнів.