ШКОЛА ЕНЕРГІЇ

school_ban-01__smaller1-224x300

Новий проект для нашої школи є продовженням наших екологічних планів.

Асоціація «Енергоефективні міста України» за підтримки німецького уряду запускає новий освітній проект під назвою «Школа Енергії». Проект триватиме з січня по жовтень 2016 року, в ній візьмуть участь 25 українських шкіл, відібраних комісією. Серед цих шкіл і наша.

Перша  хвиля проекту реалізується впродовж одного навчального року і складається з таких основних етапів:

• Навчання вчителів пілотних шкіл основам викладання курсу (2-денний тренінг)
  •  Забезпечення вчителів та учнів підручниками, посібниками для вчителів та програмами курсу, забезпечення наборами для проведення енергоаудитів у класах та лабораторних робіт
  • Проведення відкритих уроків з термосканування школи з використанням тепловізора
  •  Проведення широкомасштабної інформаційної кампанії учнями в школі  і на території  пришкільного мікрорайону
  • Проведення міжшкільного конкурсу на зменшення споживання електроенергії.
  • Проведення конкурсу дитячих енергоефективних проектів для своєї школи
  • Підведення підсумків проекту. Заключна конференція. Реалізація в школах енергоефективних заходів, на які учні виграли фінансування.

Спершу для вчителів нащої щезли   фахівці з ненргоменеджменту проведуть спеціальний тренінг з питань енергетичної освіти, а також основ енергоаудиту будівлі та простих методів запобігання марнотратству. Напередодні  школа отримає комплект освітніх матеріалів та скриньку з необхідними технічними інструментами. Після тренінгу вчителі започаткують у своїх класах  курс «енергетичного лікнепу» для учнів, а учні разом із вчителями виконають простий енергоаудит будівлі своєї школи. За підсумками аудиту буде розроблено та впроваджено програму дешевих заходів, спрямованих на зменшення споживання енергії шкільною будівлею. Проект завершиться спільною підсумковою конференцією, на якій кожен учасник проекту поділиться набутим досвідом, досягненнями та планами на майбутнє.

Презентація проекту energy

invitation_fin-01