Шкільні гуртки запрошують

гуртки

На початку навчального року розпочали роботу шкільні гуртки. Кожен учень має змогу записатися в них в залежності від захоплень та інтересів. В школі діють наступні гуртки: дебат-клуб «Статус» (керівник Восколович Ж.Ю.), «Євроклуб» (керівник Костенко В.В.), «Театральні студії» (керівник Чернуха В.С.), «Ляльковий театр» (керівник Коломієць Л.М.), волонтерський клуб «Вектор»  (керівник Харченко Я.Ю.), «Історичне краєзнавство» (керівник Сотуленко О.Ю.), вокальний гурток «Джерельце» (керівник Осипенко Г.А.), «Конструювання» (керівник Бойченко О.В.), «Створення виробів інтер’єрного призначення» (керівник Плахотня Г.Л.), «Хореографія» (керівник Зінченко Н.С.) шахово-шашковий клуб та секція баскетболу (керівник Лизуненко О.В.). «Джура»  та «Загальна фізична підготовка» (керівник Вербицький С.В.), футбол (керівник Діхтяренко О.В.), «Спортивні ігри» (керівник Ікіна А.В.). На базі школи діють гуртки ЦДЮТ: «Витинанка» (керівник Снісаренко І.І.) та «Дивосвіт» (Капелюшна Т.О.).

Керівники гуртків чекають Вас, шановні учні, на свої заняття. Розклад роботи гуртків незабаром з’явиться у розділі «Органайзер».