Що? Де? Коли?

Изображение_005

Перша відбірна гра. Розпочався шкільний турнір з гри «Що? Де? Коли?». Першими вступили у боротьбу учні 7 та 8 класів. Вони показали неабиякі знання з різних галузей наук. За підсумками гри сформована команда молодшої групи «Мудрі сови – 2», яка представлятиме школу на міському турнірі у складі: Володимира Назаренка (7А), Владислава Тонконога, Івана Постоленка, Єгора Кравченка, Владислава Босенка (8А), Миколи Тихомирова, Андрія Тарана та Сніжани Грисюк (8Б).

До відома. Міський турнір серед шкільних команд з гри «Що? Де? Коли?» проходить у нашому місті з 2008 року. Школи представляють команди у двох вікових категоріях: 6-8 класи (молодша група) та 9-11 класи (старша група). З жовтня по квітень відбуваються чотири гри, за підсумками яких виявляються переможці та призери. Кожна гра складається з трьох турів. Кількість питань у кожному турі від 8 до 12.