Що? Де? Коли?

IMG_3480

Розпочався міський турнір з гри «Що? Де? Коли?». Вчора відбулася перша гра у молодшій групі. Нашу школу представляла команда «Мудрі сови – 2» у складі: Андрій Храмцов (капітан), Вікторія Соломаха, Олександра Моторна, Олександра Довгаль (7А), Юлія Дюкова, Наталія Матюшенко (8А), Максим Карбівничий, Єлизавета Циганник (8Б). Команда добре впоралася з питаннями та має шанси за підсумками чотирьох турів вибитись у лідери. Сьогодні розпочинається турнір у старшій групі. Команда «Мудрі сови» буде змагатися за перемогу у наступному складі: Марія Талалаєвська, Анастасія Чеберяк, Дар’я Підчасюк (10А), Анна Авраменко, Ганна Підчасюк (9А) та Анастасія Демченко (9Б).

Шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод», учні, вчителі бажають командам інтелектуалів нашої школи яскравої гри та перемоги.