Що? Де? Коли?

IMG_5825

Протягом двох тижнів у школі проходив чемпіонат з гри «Що? Де? Коли?». За титул найрозумніших змагалися 18 команд 5-11 класів. За підсумками турніру перемогу вибороли: серед 5-6 класів – 5А (класний керівник Кононенко Т.Г.) , серед 7-8 класів – 8В (класний керівник Соломка О.М.), серед 9-11 класів – 10А (класний керівник Терещенко І.В.). Призерами чемпіонату визнані учні 5Б, 6А, 7А, 8Б, 9А та10Б класів. Серед переможців та призерів буде сформовано дві команди, які представлятимуть школу на міських змаганнях.
До відома. Міський турнір серед шкільних команд з гри «Що? Де? Коли?» проходить у нашому місті з 2008 року. Школи представляють команди у двох вікових категоріях: 6-8 класи (молодша група) та 9-11 класи (старша група). З жовтня по квітень відбуваються чотири гри, за підсумками яких виявляються переможці та призери. Кожна гра складається з трьох турів. Кількість питань у кожному турі від 8 до 12.