Шевченківські читання

шев

Учениці 11Б класу Наталія Коломієць та 7А класу Анастасія Гошкодеря взяли участь у Шевченківських читаннях. Захід відбувався у  торгівельно-розважальному центрі нашого міста «LUBAVA».  Наталія виконала пісню на вірш Великого Кобзаря «Думи мої, думи…», а Анастасія декламувала вірш Івана Драча присвячений генію нашого народу.

Золотими літерами в історію України увійшло ім’я Великого Кобзаря – Тараса Шевченка. Тож усі присутні в цей день мали можливість ще глибше пізнати шевченкову літературну спадщину, філософські думки, осягнути значимість письменника для сьогодення. Піднесено і урочисто звучали твори Великого Кобзаря у  виконані представників міської влади, акторів драматичнго театру,  учнів та звичайних перехожих. З захопленням та зацікавленням слухали відвідувачі невмеруще слово Тараса. На згадку кожен зміг отримати символічний записничок з портретом митця.