Шевченківські березини

IMG_0385

У школі розпочався Шевченківський тиждень. Він проходить для вшанування пам’яті Т. Г. Шевченка, виховання любові і поваги до спадщини, яку залишив поет, сприяння усвідомлення учнями великого внеску Кобзаря у розвиток мистецтва України Упродовж цього часу вчителями української мови та літератури спільно із класними керівниками буде проведено різноманітні заходи.
Протягом тижня учні матимуть змогу поновити та поповнити свої знання про життя та творчість Т.Шевченка на класних годинах «З Кобзарем у серці» та на інформаційних хвилинах «Шевченко і світова література». Діти зможуть виявити мистецькі здібності під час виставки ілюстрацій до творів Тараса Шевченка «Ми тебе не забули, Тарасе!»
Учні 5-х класів стануть учасниками вікторини «Що? Де? Коли?», а дев’ятикласники – проекту «Читаємо твори Шевченка». Шестикласники зможуть долучитися до свята «Із Шевченком у серці». По завершенню тижня для учнів старших класів буде проведено екскурсію до музею Кобзаря.
У бібліотеці школи створено книжковий вернісаж «Шевченко не поет, а голос душі українського народу».
Метою заходів є доповнити, розширити знання учнів про Шевченка – поета, Шевченка – художника; виховувати в учнів любов і повагу до Великого Кобзаря, до історичного минулого України, до сторінок історії народу, який боровся за свою свободу, шанобливе ставлення до надбань української культури.