Шануємо захисників та захисниць

IMG_2647

До Дня захисників та захисниць України шкільна громада долучилася до низки заходів. Головна мета – формування у зростаючої особистості готовності до захисту Батьківщини, шанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння зміцненню патріотичного духу. На всіх поверхах школи відкрилися вернісажі малюнків, газет та листівок, які присвячені цієї визначної події. Під час інформаційних годин учні згадали славетну історію українського козацтва, героїв минулого та сучасності. З ініціативи волонтерського клубу «Вектор» була проведена загальношкільна акція «Шкільна родина – воїнам ООС». Учні 10-11 класів взяли участь у військово-патріотичній грі «Козацькі забави». Змагання складалися з різних видів народно-спортивних та військових вправ: козацька кіннота, перенесення потерпілого, проходження зони забруднення у протигазах, перетягування линви, лава на лаву, проходження смуги перешкод, перенесення та встановлення протитанкових мін. Старшокласники демонстрували найкращі особисті та командні якості, безкомпромісно змагалися до останньої хвилини. У запеклій боротьбі перше місце розділили між собою команди 11-А та 10-А класів.