«Сезон миру і порозуміння» 2.0.

IMG_9269

Школа що постійно змінюється – це про нас. Учнів та вчителів нашої третьої, які завше шукають шляхи для творчого саморозвитку та самореалізації. Самостійно здобувати знання, систематизувати їх, можливість орієнтуватися в інформаційному просторі, бачити проблему і приймати рішення – отримали учні 9-А класу на чолі з класним керівником Войцеховською О.В.
У новому англійськомовному проєкті «Сезон миру і порозуміння» 2.0. учні вчитимуться краще розуміти себе і один одного, умінню брати до уваги думки інших людей, вибудовувати співчуття, доброту і розуміння, що ведуть до нових здібностей слухати і вчитися один у одного. Це культивуватиме ненасильницькі підходи до життя в мирі та порозумінні.
Протягом 64-денної практики будемо вчитися більш вдумливо реагувати на життєві ситуації, від осуду чи страху до поваги та доброти. Отриманими навичками ділитимуться серед інших учнів школи.
Рухаймося далі…