Сесія шкільного парламенту

th_Изображение 001

Сьогодні відбулася перша сесія шкільного парламенту 2013-2014 навчального року. Делегатів привітав координатор роботи самоврядування І. О. Коркішко. Відкрила роботу сесії спікер шкільного парламенту, член міської учнівської міжпарламентської асамблеї Дар’я Підчасюк.

На сесії були обрані голови парламентських комітетів: навчального – Анжеліка Гаврилова (11-Б), правового – Ірина Степаненко (11-А), художньо-естетичного – Анастасія Білоус (11-А), екологічного – Марина Радько (10-А), інформаційного – Діана Нелепа (9-А) та спортивно-туристично-краєзнавчого – Микола Бєляєв (9-Б). Сесія затвердила план роботи самоврядування на 2013-2014 навчальний рік та делегувала 9 представників шкільного парламенту для роботи у Раді школи. Вперше у роботі вищого органу шкільного самоврядування взяли участь представники початкової школи.

Ми сподіваємося, що цьогоріч шкільний парламент буде активно, злагоджено та продуктивно працювати з розвитку інтелектуальних, творчих, спортивних і комунікативних здібностей учнів.

th_Изображение 005.jpg