Сесія шкільного парламенту

002

Сьогодні відбулася перша сесія шкільного парламенту 2016-2017 навчального року. Делегатів привітав координатор роботи самоврядування Коркішко І. О. Відкрила роботу сесії спікер шкільного парламенту, віце-спікер міської учнівської міжпарламентської асамблеї Лілія Саюн.

На сесії були обрані голови парламентських комітетів: навчального – Анна Древаль (11-А), правового – Інна Підгорна (10-Б), художньо-естетичного – Аліна Безгуба (10-Б), екологічного – Денис Натура (11-А), інформаційного – Наталія Матюшенко (10-А) та спортивно-туристично-краєзнавчого – Артем Олійник (11-А). Вперше за історію існування шкільного парламенту, з ініціативи спікера, були введені та затверджені посади кореспондента та фотокореспондента. Кореспондентом стала учениця 10-Б класу Єлизавета Циганник, а фотокореспондентом – Єлизавета Бурло.  Сесія затвердила план роботи самоврядування на 2016-2017 навчальний рік, представників шкільного парламенту у Раді школи та членів журі загальношкільних конкурсів «Клас року» та «Учень року». З основними пріоритетами, напрямками та планом дій «Демократичної школи» ознайомила присутніх заступник директора з навчально-виховної роботи Парначова Н.В.

Ми сподіваємося, що цьогоріч шкільний парламент на демократичних засадах буде активно, злагоджено та продуктивно працювати з розвитку інтелектуальних, творчих, спортивних і комунікативних здібностей учнів.