Семінар «Освіта для сталого розвитку – підсумки та перспективи»

У Києві відбувся міжнародний семінар по впровадженню в Україні проекту: «Освіта для сталого розвитку – підсумки та перспекитви», в якому взяла участь вчитель біології нашої школи Світлана Миколаївна Чубса.

Семінар проводився спільно з громадською організацією «Вчителі за демократію та партнерство», міжнародною організацією «Глобальний план дій» та посольством Швеції в Україні.

До обговорення долучилися українські вчителі, тренери і координатори проекту, які згодом отримали гранди.

Під час семінару обговорювалися питання про зміст освіти для стійкого розвитку, упровадження курсу «Уроки для стійкого розвитку» у загальноосвітніх навчальних закладах України. Учасники проекту ділилися передовим досвідом, а на тренінгах удосконалювали навички професійної діяльності.

Презентація нашої школи із реалізації українсько-шведського проекту викликала неабиякий інтерес та шквал емоцій в усіх представників. Саме тому нас і запрошено стати учасником Всеукраїнської конференції по підбиттю підсумків із реалізації проекту «Освіта для стійкого розвитку в дії», що відбудеться у квітні в місті Київ.

Бажаємо нашим учасникам проекту подальших творчих успіхів.

th_IMG_0540.jpgth_IMG_0565.jpgth_IMG_0536.jpgth_IMG_0537.jpgth_IMG_0571.jpg