Safer Internet Day 2021

kid-safety-696x348

День четвертий Сьогоднішній день був присвячений збереженню особистих даних у мережі Інтернет. Учні 5 класів вдосконалювали свої знання по створенню надійних паролів, які повинні складатися не лише з цифр та літер, а ще із додаванням спеціальних символів і знаків. Кожен із п’ятикласників склав пароль для особистої сторінки в соціальній мережі. По закінченню роботи із захисту особистих даних учні презентували створені вдома лепбуки «Пам’ятка користувача Інтернету». Батьки учнів п’ятих класів поділилися досвідом про небезпеки з якими вони стикалися під час використання мережі у своїй професійній діяльності. За підсумками сьогоднішнього дня були оформлені стенди під назвою «Інтернет не тільки засіб відпочинку: використання мережі для своєї професійної діяльності»