Розвиток соціальної згуртованості суб’єктів освітнього процесу

Про проект

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 05 серпня 2016 року      № 951 «Про утворення робочої групи та затвердження плану заходів робочої групи з питань розвитку соціальної згуртованості суб’єктів освітнього процесу» в Україні з вересня 2017 року реалізується Всеукраїнський проект «Розвиток соціальної згуртованості суб’єктів освітнього процесу».

До відома: Соціальна згуртованість – це здатність суспільства забезпечити добробут усіх своїх членів, мінімізуючи нерівність у розвитку і уникаючи маргіналізації людей.

Мета: поєднати зусилля батьків, педагогів та громадськості для сприяння створенню комфортного середовища для дітей у соціокультурному просторі.

Учасники проекту:

учні 7-9 класів;

батьки учнів, що навчаються в 7-9 класах;

вчителі, що викладають в 7-9 класах.

Тривалість проекту: вересень 2016 року – жовтень 2017 року.

Завдання проекту:

1)    Вивчити потреби батьків, учнів та вчителів щодо основних елементів освітнього процесу;

2)    Розробити стратегію розвитку соціальної згуртованості суб’єктів освітнього процесу;

3)    Здійснити аналіз розвитку соціальної згуртованості учнів, вчителів, батьків.

Етапи проекту:

1. Вивчення потреб батьків, учнів та вчителів щодо основних елементів освітнього процесу.
  2. Організація роботи ініціативної групи. Складання плану проведення засідань ініціативної групи з метою координації впровадження проекту в школі, аналізу проміжних результатів та внесення корективів у план заходів, щодо реалізації проекту;
  3. Розробка плану заходів по школі щодо впровадження проекту;
  4. Реалізація запланованих заходів в школі;
  5. Круглий стіл з обміну досвідом щодо впровадження проекту (м.Черкаси);
  6. Науково-практична конференція з питань соціальної згуртованості (м.Київ);
  7. Міжрегіональна конференція – презентація найкращих практик (м.Київ);
  8. Інтернет конференція «Співпраця сім’ї та школи у формуванні особистості дитини».

Координатори проекту: заступник директора з навчально-виховної роботи Карбівнича І.В., соціальний педагог школи Хльобас І.М.