Розпочинаємо прийом документів до 1-го класу

na_zametku

Шановні батьки майбутніх першокласників! Роз’яснюємо правила подачі документів.

З 1 червня в порядку електронної  черги подати оригінали документів до школи.

Документи подаються одним з батьків дитини (їх законними представниками) особисто до 27 червня.

Перелік документів:

1.Документ, що посвідчує особу батьків (оригінал паспорта або іншого документу та його копія).

2.Свідоцтво про народження дитини оригінал  та копію.

3.Оригінал або копія медичної довідки 086-1/о, копія форми 06\о (щеплення).

4.Особам, які мають право на першочергове зарахування, потрібно принести підтверджуючі документи, які зазначені в Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 та зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 05.05.2018 за № 564/32016.

Нагадаємо,  згідно з діючими нормами закону відвідувати державні заклади освіти можуть лише ті діти, які отримали щеплення за Календарем профілактичних щеплень, тому обов’язково подається форма №063/о(копія)

Присутність дитини під час подання заяви про зарахування, жеребкування або її зарахування не є обов’язковою.

Шановні батьки!

Під час відвідування закладу дотримуйтесь вимог , передбаченим карантинними умовами:

Маски, рукавички, засоби антисептичні, соціальна дистанція.