Роковини Чорнобильської трагедії

26 квітня 1986 року трапилася одна з найстрашніших катастроф в історії людства – технологічна катастрофа на Чорнобильській АЕС. Кожного року в цей день весь світ згадує героїв-ліквідаторів наслідків трагедії.

В школі до Чорнобильських роковин була проведена низка заходів: класні години на тему “Совість і біль Чорнобиля”, випущені газети та листівки, був проведений захід для учнів 6-7 класів “Чорнобиль – трагедія і біль”. На цьому заході виступила заступник директора з навчально-вихвоної роботи Вовчок Галина Валеріївна, учні побачили літературну композицію у виконанні 6-Б класу, яких підготував педагог-організатор Коркішко Ігор Олексійович, переглянули фільм про причини та наслідки Чорнобильської катастрофи, вшанували хвилиною мовчання жертв трагедії.

th_pic 001_resize.jpg th_pic 002_resize.jpg th_pic 004_resize.jpg

th_pic 005_resize.jpg th_pic 006_resize.jpg th_pic 007_resize.jpg