РЕЗУЛЬТАТИ ІІІ ТУРУ (ОБЛАСНОГО) ОЛІМПІАДИ З ПСИХОЛОГІЇ ТА ПЕДАГОГІКИ

30 січня 2012 року в Черкаському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників відбувся ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з психології та педагогіки. У ІІ міському етапі перемогла учениця 11-А класу нашої школи Фоменко Тетяна, яка і представила місто в обласній олімпіаді. Ученицю готувала до теоретичного туру психолог школи Харитонова Світлана Миколаївна, міні-урок з ученицею готували вчителі початкових класів.
Офіційний початок олімпіади відбувся в актовій залі інституту, де 32 учасників та їх вчителів привітали ректор інституту Чепурна Н. М., начальник управління освіти Черкаської області та завідувачка кафедри педагогіки інституту Волошенко О. В.

Теоретична частина олімпіади складалася з таких запитань:
1. Яку роль відіграють конфлікти в життєдіяльності людини?
2. Які особистісні та професійні якості мають бути у директора, вчителя, класного керівника та практичного психолога?
3. Якби я був (ла) автором власної школи, я б запропонувала…
На роботу відводилося 50 хвилин.
Найбільша складність і полягала у часовому обмеженні творчості учня, адже запитання дуже цікаві та творчі, викликали багато схвальних відгуків учасників олімпіади та їх керівників.

Практична частина олімпіади полягала в проведенні міні-уроку з будь-якої теми з учнями початкової школи. Тетяна обрала для виступу урок у 3 класі на тему «Яким бути» і представила його у вигляді мандрівки у країну Самовдосконалення. Цікаві прийоми та форми формування понять «добрі» та «недобрі» вчинки сподобалися членам журі, які виступали під час завдання в ролі учнів.
«Якими Ви себе бачите у чарівному люстерку?»

«Пропоную Вам зважити вчинки на чарівних терезах…»
Робота була завершена, Фоменко Тетяна показала свої знання з психології та педагогіки, продемонструвала свої педагогічні вміння, і залишилося чекати результатів.

Вітаємо Тетяну з достойною участю в обласному турі олімпіади з психології та педагогіки і бажаємо далі йти до вершин знань!
Дякуємо педагогам початкової школи за допомогу у підготовці до практичного туру олімпіади.
Бажаємо учням, майбутнім випускникам, у наступному році
взяти призові місця в олімпіаді з психології та педагогіки!