Разом для найкращого Інтернету!

SID2018_logo

День перший. Сьогодні розпочався Тиждень безпечного Інтернету. Із самого ранку в фойє школи була розміщена незвичайна ваза, завдяки якій кожний бажаючий міг дати обіцянку про безпечне користування Інтернетом. Відкрили тиждень учні 3-х класів, які разом із вчителем інформатики Анастасією Олегівною Орленко взяли участь в інтерактивному уроці «Безпечна подорож веб-країною Онландією». Учні 5-их класів під час вивчення теми «Безпека в Інтернеті» перевірили свою готовність до самостійної роботи в глобальній мережі. П’ятикласники змагалися у розв’язуванні різноманітних задач, визначили вправніших у розгадуванні  ребусів та разом з вчителями  інформатики  Олексієм Борисовичем Задирановим та Владиславом Володимировичем Пруденко склали  основні правила безпечної роботи у Всесвітній павутині. Учні 8-Б класу приєдналися до розповсюдження ідеї безпечного Інтернету і презентували третьокласникам міні-виставу «Пригоди Незнайки в Інтернеті». На інформаційних годинах учні 2-11 класів розширили свої знання про безпечне користування інтернетом.