Разом для найкращого Інтернету!

sad1-300x256

День п’ятий. Підсумки. Корисно та цікаво пройшов Тиждень безпечного Інтернету для всієї шкільної родини. Протягом п’яти днів школярі дізнавалися, як зробити для себе та своїх близьких глобальну мережу простором безпеки. Сьогодні ж настав час підвести підсумки цього яскравого тижневого марафону. Кожен клас, кожен учень внесли свій вклад в цю важливу справу, тому особливо хотілось відзначити активність: 2-А (класний керівник Дзюба А.О.) за участь у виставці малюнків «Мій друг Інтернет»; 3-А (класний керівник Мотренко С.М), 4-А (класний керівник Січкар Т.П.), 4-Б (класний керівник Гаражун Л.В.) за участь у конкурсі «Казка про Інтернет» та окремих учнів: Донця Кіріла, Сурженко Марію (3-А), Манькуту Артура, Кучер Анну (3-В), Кравченко Софію (4-В) за створення найкращих творів.
Сьогодні також були підбиті підсумки онлайн-олімпіади «Безпечний Інтернет». Відмінні результати показали Крот Андрій, Діденко Діана, Кузнєцова Анна, Козловський Максим (4-А), Караушан Анастасія (4-Б), Черкас Владислав (4-В), які отримали максимальний бал. Учні 5-их класів у змаганнях з розв’язування задач та ребусів пізнавали правила безпечної роботи в Інтернеті і, як завжди буває в дружніх родинах, всі стали переможцями, тому що нові знання – це завжди шлях до нових звершень. Десятикласники доводили свою вправність у вмінні вести дебати змагаючись з теми «Інтернет: добро чи зло». Команди дійшли висновку що ми, як користувачі, своїми діями і визначаєм, чим для нас стане всесвітня павутина.
Чудову міні-виставу «Пригоди Незнайки в Інтернеті» подарували учні 8-Б класу Скалько Маргарита, Теслюк Владислав, Комкова Анастасія, Шакіна Анна, Полосухіна Марія, Герасимова Марія, Онищенко Аліна третьокласникам за допомогою якої, школярики зрозуміли необхідність дотримання основних правил спілкування в Інтернеті.
Важливий урок отримали учні 6-их класів від Калашнікова Євгенія Миколайовича, засновника та інструктора центру «Angels», який спеціально для них провів тренінг з кібербезпеки. Школа сподівається на плідну співпрацю з тренерами центру.
Вчителі інформатики Орленко А.О., Пруденко В.В. та Задиранов О.Б. впевнені в тому, що заходи, які були провели протягом тижня, допоможуть школярам безпечно почуватися в глобальній мережі протягом всього свого життя.
Найактивніші учасники тижня безпечного Інтернету отримали нагороди на святковій підсумковій лінійці.