Радяться лідери класів

2222222

Відбулося перше засідання старостату – палати шкільного парламенту. Новообрані представники класних колективів розглядали питання формування шкільного парламенту та виборів нового спікера. Вже з 6 вересня розпочинається передвиборча компанія під час якої кандидати мають представити свої передвиборчі програми та взяти участь у дебатах з опонентами. 20 вересня учні школи обиратимуть голову учнівського самоврядування.
Під час засідання педагог-організатор Коркішко І.О. запропонував заходи, що відбудуться у І семестрі. За результатами обговорення було укладено колегіальне рішення про проведення загальношкільного турніру з гри «Що? Де? Коли?» та створення танцювального клубу, який буде проводити різноманітні рухавки із учнями початкових класів.
Бажаємо плідної співпраці та натхнення палаті старостів у новому навчальному році!